Armbåndet fra Pure By Nat er besmykket med ægte natursten, hvilket giver hvert armbånd enestående detaljer og et helt unikt udseende. Det er 17 cm langt +forlænger og er belagt med 24K guld.
Super cool og trendy Ecco Sneaks i hvidt læder med marineblå hælkap, mørk navy og lys grå ruskindsdetaljer. Skoen snørres og er med en super solid gummibånd for et godt fodfæste.
Cool denim jakke fra Pulz Jeans. Jakken har krave, brystlommer, stiklommer og åbnes med knapper. Denim jakken er uundværlig i enhver garderobe. Her er den kommet i en super flot mørk unwashed denim farve. Brug den over kjoler eller en cool T-shirt.
Denim bukser med stretch, vide ben, forlommer og baglommer samt cargo lommer. Bukserne har lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen.
* 99% Bomuld, 1% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Brede cargo bukser med stretch, vide ben, høj talje, forlommer og baglommer samt cargo lommer. Bukserne har lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen. Samt kontrast stikning.
* 98% Bomuld 2% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Denim jeans med stretch, vide ben, forlommer og baglommer. Lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen. Normal pasform, dog lidt lille i strørrelsen og vide ben med opbrat.
Stribede worker pant fra Hound med med lige ben, som er lidt smallere forneden. Bukserne har skrå sidelommer, baglommer og benlommer. Gylp med lynlås og knap. Normal pasform og vide ben.
* 98% Bomuld 2% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.