Futterne er med glitter og regulerbar strop, som sikrer at den altid sidder godt om anklen, samtidig med at de skridtsikre gummidutter på sålen gør det sikkert at komme omkring.
uper smukke og dekorative Cammi creoler fra Pure By Nat. De har kæder, ægte ferskvandsperle, rosa kvarts og grøn onyx. Øreringene er belagt med 24K guld og låser sig sikkert og komfortabelt om dit øre.
Denim bukser med stretch, vide ben, forlommer og baglommer samt cargo lommer. Bukserne har lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen.
* 99% Bomuld, 1% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Brede cargo bukser med stretch, vide ben, høj talje, forlommer og baglommer samt cargo lommer. Bukserne har lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen. Samt kontrast stikning.
* 98% Bomuld 2% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Denim jeans med stretch, vide ben, forlommer og baglommer. Lynlås gylp og knap foran, og justerbar elastik i linningen. Normal pasform, dog lidt lille i strørrelsen og vide ben med opbrat.
Stribede worker pant fra Hound med med lige ben, som er lidt smallere forneden. Bukserne har skrå sidelommer, baglommer og benlommer. Gylp med lynlås og knap. Normal pasform og vide ben.
* 98% Bomuld 2% Elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
329,97 DKK549,95 DKK
Cookies hjælper os med at holde styr på varekurv og andre services. Ved at benytte vores hjemmeside, tillader du brug af cookies.