Super fine og stilede Nümph bukser i denim. Bukserne har højtalje og et bredt lige ben. De har en flot bred linning, paspolrede baglommer og skrålommer i siden. Kan styles til både hverdag og fest.
Uno – Vintage Air kombinerer et stilrent look med effektiv stødabsorberende komfort. Modellen er udstyret med en synlig Skech-Air® mellemsål, der giver let affjedring og stabil støtte i hvert skridt. Som en del af Uno-kollektionen har skoen desuden Skechers Air-Cooled Memory Foam, som former sig efter foden og sikrer blød, behagelig komfort hele dagen.
Så fin og skøn en Racing Kids elefanthue i stribet grøn og støvet grøn med en broderet stjerne. Elefanthuen har en spids hovedform, og den har et praktisk splitdesign i bunden. Ved ørerne er der praktisk vindstop med et ekstra, isolerende lag, som beskytter ørerne mod vinden.