Forny dit barns basisgarderobe med blødt og komfortabelt undertøj til enhver alder. Super cool 3 pks hipster med Unicorn print på det ene par og ensfarvet på de to andre.
Super skøn tunika fremstillet af 100% ECOVERO-viskose. Tunikaen har en afslappet pasform, krave, en v-hals, 3/4-ærmer og er udsmykket med et karakteristisk abstrakt mønster. Den fåes i ass farver og styles sammen med både afslappet denim og skræddersyede bukser til en række forskellige looks.
Blød og lækker sweatshirt med en høj halsudskæring. Den har et smart print foran og en snøre i halsen. Sweaten er løs i pasformen og der findes en buks dertil.
Denne smukke Felicity bluse er lavet i den blødeste økologisk bomulds- og viskoseblanding. Blusen har en v-udskæring og det finests print, som fåes i to forskellige farver.
* 50% Økologisk bomuld, 50% Viskose * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat cardigan med lynlås til dreng i navy. I siden er der kombineret farver med army. Desuden er der hvide Hummel vinkler. Cardiganen er perfekt over en T-shirt.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super skøn Hummel sweat til dreng i en fin army. I siden er den mørk navy og lys army med hvide vinkler. Halsen er rund med rib kant, også på ærmer og bund. Den har praktiske trykknapper, så nemt at få over hovedet.
* 100 % Økologisk Bomuld. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.