Smuk blonde bluse fra Nümph. Den har 7/8 lange ærme, krave og knappes med de finste perlomors farvede knapper. Brug den lukket som skjorte eller lad den stå åben som en let jakke.
Cool denim jakke fra Pulz Jeans. Jakken har den krave, brystlommer, stiklommer og åbnes med knapper. Denim jakken er uundværlig i enhver garderobe. Brug den over kjoler eller en cool T-shirt.
Cool denim jakke fra Pulz Jeans. Jakken har krave, brystlommer, stiklommer og åbnes med knapper. Denim jakken er uundværlig i enhver garderobe. Her er den kommet i en super flot mørk unwashed denim farve. Brug den over kjoler eller en cool T-shirt.
Lækker Nümph skjortekjole i den smukkeste metervarer. Kjolen har et super flot farevmix som passer perfekt til efteråret. Viskose kvaliteten har et let shine som giver farver og mønster lidt ekstra. Der er lange ærmer med smockkant, skjortekrave og skjult knaplukning ned foran. I halsen lukkes kjolen med en fin orange knap der matcher ind i farverne. Der medfølger bindebælte til taljen.
Super lækker Hummel kjole i lys lavendel med glimmer. Kjolen har søde flæser på front og kan knappes halvt ned. Der er elastik på ærmerne og guld logo på front.
Virkelig skøn farverig tyl kjole fra name it. Kjolen passer perfekt til hende der ikke kan få nok af feer og enhjørninger, da den er udstyret med de fineste vinger bagpå.