Super fin bomulds T-shirt med et karakteristiske Nümph twist, nemlig fine broderede sommerfulgle i mange friske farver. Der er kort eærmer, rund halsudskæring og en løs pasform.
Pure By Nat's Noelle øreringe er et unikt sæt øreringe. Det asymmetriske sæt leger med formerne, materialerne og skaber fint blikfang. På begge øreringe sidder en ægte ferskvandsperle. Hver ørering er håndlavet og belagt med 24K guld.
Denne model tilbyder dig både praktisk anvendelighed, elegant udseende og solid støtte. Den er udstyret med en Arch Fit indersål, som fordeler trykket ligeligt over fodens svang for at sikre optimal støtte, stabilitet og balance. Takket være Slip-ins teknologien får du en stabil hælkappe sammen med en polstring, der tilpasser sig perfekt til din hæls naturlige former. Dette er en del af Skechers' hands-free teknologi, der gør det muligt for dig at glide ind i skoen uden brug af hænder. Desuden er skoen udstyret med en Ultra Go mellemsål, som sikrer den højeste grad af komfort og støtte under bevægelse.
Super smarte og stilfulde Nümph shorts. Shortsene er knælange med brede ben og har en flot mørkeblå farve med hvide striber. De har skrålommer i begge sider samt paspolrede baglommer. Der fåes vest til.
Virkelig skøn farverig tyl kjole fra name it. Kjolen passer perfekt til hende der ikke kan få nok af feer og enhjørninger, da den er udstyret med de fineste vinger bagpå.