Praktisk og behagelige sandal fra New feet med praktiske velcro lukninger som gør dem nemme at justere til foden. Sandalens overdel i er lavet i flot sort nubuck. Ydersålen er lavet i EVA. Kan både styles til kjoler eller jeans.
* Hælløft 25 mm drop 15 mm. * Læst: 78. * Læstegruppe: S. * Indersål: Protektor 6 mm (udtagelig)
Virkelig skøn natdragt fra name it med blomsterprint. Natdragten er designet med lynlåslukning, samt lynlåsbeskyttelse for at forhindre, at lynlåsen får fat i huden.
Flot, blød og meget behagelig sandal fra New Feet i brun nubuck. På sandalen er der påsat en velcro lukning og en spænde der gør den nemt kan justeres og tilpasses til foden. Den fine sandalen er lavet med en letvægts EVA ydersål.
* Hælløft 28 mm - Drop 14 mm. * Læst: 43. * Læstegruppe: M. * Indersål: Protektor 6 mm (udtagelig).
Overdel i mesh og syntetisk materiale med elastik-snørebånd og justerbar rem over vristen. Skulptureret, støddæmpende mellemsål. Fleksibel ydersål med skridsikkert greb. Skechers nem påtagning og aflukning med tilpasset pasform. Vandtæt design med forseglede syninger. Polstret komfortindersål.
Super lækker Hummel kjole i lys lavendel med glimmer. Kjolen har søde flæser på front og kan knappes halvt ned. Der er elastik på ærmerne og guld logo på front.
Virkelig skøn farverig tyl kjole fra name it. Kjolen passer perfekt til hende der ikke kan få nok af feer og enhjørninger, da den er udstyret med de fineste vinger bagpå.