Giv garderoben et stilfuldt løft med GRUUV STUDIO derbyskoen. En hybrid af en selskabssko og en sneaker med plateausål. Denne ECCO sko med lav ankel er ualmindeligt sofistikeret og kan let bruges til såvel formelle som casual begivenheder. Og snøreskosdesignet sikrer en god pasform og veltilpasse fødder.
* Skabt af ECCO's kvalitetslæder. * Udtagelige Dual Fit indlægssåler. * Blød, ultralet PHORENE™ mellemsål. * Stødabsorbering og fleksibilitet.
Cool oversize skjorte fra Nümph. Skjorten er ternet med mørkeblå kontrast kant på brystlomme og ærmekant. Der er krave, lange ærmer og et flot læg bagpå.
Super cool bikini sæt i turkis fra Calvin klein. Bralette med bryderryg og bikinitrusse med elastik med logo ved taljen.
* Sættet indeholder ECONYL®, et mere bæredygtigt materiale, som består af 100% regenereret nylon fra genindvundne fiskenet og andet nylonaffald fra havet og industrien. * Det genanvendte ECONYL®-garn kan genbruges, gendannes og omformes igen og igen. * Det er lille i str. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
Super smart Hummel bøllehat i cerise med en rund hovedform og en bred skygge hele vejen rundt, som skygger godt for solen. Bagpå er der en praktisk snor, hvor man kan spænde den ind.
Super lækker Tommy Hilfiger bikini enten i rød eller navy med print af logo og tekst "Tommy Hilfiger" i hvid på kanten af overdelen. Underdelen har matchende logo print bagpå. Bikiniens overdel er en crop top model med brede stropper med bryderryg. Underdelen har en bred elastikkant i livet.
* Hovedmateriale: 80% polyamid, 20% elastan. * Indre: 85% polyester, 15% elastan. * Husk at følge brugs- og vaskeanvisning.
216,00 DKK359,95 DKK
Cookies hjælper os med at holde styr på varekurv og andre services. Ved at benytte vores hjemmeside, tillader du brug af cookies.