Disse pumps understreger den aktuelle skomode og overbeviser med sit klare design. Den vedligeholdelsesvenlige overdel er lavet af læder. Anti-Slide giver et sikkert fodfæste takket være den skridsikre undersål, mens Anti-Shokk dæmper skridtene med støddæmpningen i hælen.
Den bløde fodseng tilpasser sig enhver fodform og sørger for optimal komfort.
Sko med blokhæl er det ideelle valg, hvis du hverken vil give afkald på stil eller komfort.
Super smart Ecco Sneakers – den perfekte ledsager til børnenes eventyr! Denne ECCO sko har et vandtæt design, så intet holder dem tilbage, når de skal ud og prøve kroppen og naturen af. Og den praktiske lave ankel og enkelte rem gør den nem at tage af og på.
* kvalitetslæder. * Husk imprægnering for mere beskyttelse og pleje.
Super Varm vinterjakke til børn fra Hummel. Jakken er coated med Bionic Finish ECO. Den har aftagelig hætte med en aftagelig pelskant, som er i imitereret pels, som begge påsættes nemt med trykknapper.Jakken har brede elastikker ved hænderne og åbnes med en gennemgående lynlås med en praktisk hagebeskytter øverst, som beskytter huden under hagen. Jakken har en udvendig vindstolpe, som holder kulden ude samt lommer i begge sider.
* Refleksdetaljer. * 100% Polyester. * Med Fleecefoer. * Vandsøjletryk: 8.000 mm. * Åndbarhed: 5.000 gr.
Viva ringen fra Pure By Nat er et yndigt smykke med unikke detaljer. Ringen er pyntet med ægte natursten, nemlig en smokey quarts. Den har et et helt særligt udtryk med det bankede finish, som fint danser i lyset om den blanke natursten. Ringen er håndlavet og belagt med 24K guld desuden er den justerbar.
Echo trio øreringe i guld og sølv fra Pure By Nat. Creolerne er helt klassiske i udtryk, men får et unikt strejf når metallerne blandes. Hver ørering er håndlavet og belagt med 24 guld og sølv.
Smuk guld fingering med en lidt grov struktur og en sart rosa natur sten. Rinegen kan justeres efter tykkelse på finger. Pure By Nat laver deres produkter af genanvendt messing som derefter er håndyppet i først 1 gang sterling sølv også 2 gange i 24" genanvendt guld.
Smuk armring med struktur fra Pure By Nat. Den er lavet af genanvendt messing som derefter er håndyppet i først 1 gang sterling sølv også 2 gange i 24" genanvendt guld.
Smukt chain armbånd fra Pure By Nat som kombinerer det rå og feminine med dens karismatiske "møllehjul". Hvert armbånd er håndlavet og belagt med sølv.
Smukt og enkelt armbånd fra Pure by Nat. Armbåndet er tyndt og enkelt og passer perfekt til at mixe med ander armbånd og smykker. Det er 17 cm langt + forlænger.
uper smukke og dekorative Cammi creoler fra Pure By Nat. De har kæder, ægte ferskvandsperle, rosa kvarts og grøn onyx. Øreringene er belagt med 24K guld og låser sig sikkert og komfortabelt om dit øre.
Pure By Nat har designet dette elegante og voluminøse lænke armbånd. Et perfekte statement smykke med et stilrent tidsløstdesign. Armbåndet er håndlavet og er n belagt med 24K guld.
Charlie øreringe fra Pure By Nat har et organisk design og en chunky form.Den børstede finish reflekterer smukt lyset og fremhæver den flydende bølgende form. Brug den sammen med Charlie ring. Hver ørering er håndlavet og belagt med 24" guld.
Smukt enkelt og klassisk armbånd fra Clara serien fra Pure By Nat. Armbåndet har en enkel kæde og en smuk skinnedne zirkon på vedhænget. Det er håndlavet og belagt med 24" guld.
161,97 DKK269,95 DKK
Cookies hjælper os med at holde styr på varekurv og andre services. Ved at benytte vores hjemmeside, tillader du brug af cookies.